INOVACE
Yemi A.D.
Yemiho je těžké představit pomocí jednoduchých nálepek. Ve své kariéře se věnoval tanci, herectví, choreografii, umělecké režii, marketingu, či pořádání eventů. Pracoval s největšími světovými značkami a nejvýznamnějšími postavami hollywoodské scény, jako například s Kanye Westem. Yemiho jedinečnost spočívá v tom, že se svou kreativitou nezůstal jen v jednom oboru. Yemi je úspěšný podnikatel a inovátor napříč odvětvími.

Rozhovor můžete jednoduše poslouchat na vašem telefonu v těchto aplikacích

Rozhovor začneme u Yemiho začátků. Proč mu lidé často říkali, že s něčím začíná až moc pozdě a proč na tom nikdy nezáleželo? Postupně se dostaneme k futuristickým tématům, které zastřešuje téma kreativity. 

Pokud vaše kreativita stagnuje nebo chcete udělat exponenciální skok ve své tvořivosti, tak si tuto epizodu určitě pustíte víc než jednou. 

Nikdo vám nikdy nepředloží jednoduchý návod, jak na kreativní práci, ale to nejcennější, co můžete slyšet, jsou příběhy úspěšných kreativců. Možnost nahlédnout do zákulisí jejich myšlenkových procesů a seznámit se s tím, jaký framework si vybudovali a používají pro tvorbu a inovaci, vám pomůže lépe pochopit základní a přenosné principy kreativní práce.  

Nestačí být jen kreativec, ale je důležité kreativně přemýšlet o tom, jak přistupujeme k vlastním cílům a svému rozvoji. Vedlejší produkt Yemiho práce je neustálé vzdělávání. V práci se Yemi pravidelně setkává s nejlepšími speakery světa a v našem rozhovoru zazní několik klíčových myšlenek na téma cílů a sebevzdělávání, například to, jak Yemi přemýšlí o vlastních metách. Zjistíte jaké ze tří základních pilířů (sebe)vzdělávání většina z nás zanedbává. Máte nastavené své cíle tak, že chcete něco dokázat nebo že se chcete něco naučit? Jaký je rozdíl v to be a to have?

V epizodě se dostaneme i k tomu, jak vést kreativní tým, jaká jsou specifika práce s mileniály a jak může práce na cestách zefektivnit komunikaci.  

V rozhovoru uslyšíte:

  • Účel a role umění ve společnosti
  • Jak zvládat více projektů najednou a jak delegovat 
  • O mediálním nálepkování a nálepkách
  • Specifika práce s mileniály 
  • Proč jsme se rozhodli strávit desetinu našeho života zíráním do telefonu
  • Jak využívat intuici pro zodpovězení důležitých otázek
  • Technologie, „urychlování času”, exponenciální růst a budoucnost 
  • Co lidé pravidelně zanedbávají v sebevzdělávání
„Svou metu mám nastavenou tak, abych se něco naučil, ne abych si něco dokazoval.“

Zmíněno v této epizodě

JAD Productions

Yemiho reklama na Ipad PRO

Audible

Henry Crown Fellowship – The Aspen Institute

Gary Vaynerchuk

Partnerem podcastu je

Driveto – Inovativní operativní leasing bez závazku. Využijte kód PODCAST pro slevu ze startovacího poplatku.

Čambitour – Pomohou vám najít vaši vysněnou dovolenou!

Pokud vás zaujal tento rozhovor, budou se vám líbit i tyto