PRODUKCE PODCASTŮ

Buďte slyšet

Proč produkovat podcasty?

POZORNOST

Dle mnohých marketingových expertů je pozornost nejdůležitější komoditou současnosti. Získat ji je totiž stále těžší. Lidé jsou zahlceni spousty sděleními ze všech stran. Průměrná pozornost uživatelů sociálních sítí je asi 2 sekundy. U videa je to podobné, zřídka u něj udržíte lidi déle než 3 minuty. Podcast je jediný formát, kterým jste schopni získat pozornost lidí na více než 30 minut.

AUTORITA

Podcast je jedinečný nástroj v budování brandu, expertízy a reputace ve vašem odvětví. Můžete si zvát experty k rozhovoru a využít efektu přenosu autority. V podcastu můžete i velmi přirozeně předávat vaše know-how a být vnímán jako důvěryhodná autorita ve vašem oboru.

DŮVĚRA

Důvěra je nepochybně kritickým předpokladem pro budování obchodních vztahů. Mnoho lidí bude mít pocit, že vás již dlouho zná jen díky tomu, že zná váš hlas z podcastu. Pro budování důvěry tak jde o mnohem efektivnější formát než pouhé psaní článků.

NETWORKING

Podcasty jsou efektivním nástrojem pro budování kontaktů. Chcete se seznámit s vašim potenciálním zákazníkem, decision makerem u obchodního partnera nebo důležitým influencerem? Pozvěte ho do vašeho podcastu. Dárky nebo pozvaní na kafe nejsou účinné. Dejte mu vědět, že vás zajímá jeho názor a že ho představíte vašemu publiku.

Využijte podcast k získání důvěry a reputace

Firmy, kterým pomáhám využít podcasty

Ukázka

Příklady použití

Získejte reputaci na vašem trhu a budujte vztahy s klienty

JAK VYUŽÍVÁ PODCASTY DIGITÁLNÍ AGENTURA

Společnost Connex Digital Marketing je digitální agentura specializující se na linkbuilding.

Do podcastu Agency Connexion Podcast si zvou majitele nebo vysoké manažery z digitálních agentur a probírají specifické informace z jejich podnikání – kolik platí zaměstnancům, jakou mají marži, jak řeší vytíženost a jak získávají klienty.

Pro lidi z prostředí digitálních agentur jde o užitečné informace, které nejsou veřejně dostupné a tak s napětím očekávají každý další díl. Tím se Connexu daří promovat svoji značku v jejich odvětví. Zároveň mají jedinečnou příležitost, navázat vztah s hosty a nabídnout jim své služby v oblasti linkbuildingu.

z

Šiřte svoje sdělení

JAK VYUŽÍVÁ PODCASTY KORPORACE

Česká spořitelna podporuje podnikání na univerzitách, startupové akcelerátory a další podnikatelské aktivity. Udělali jsme proto podcast, který pomůže začínajícím podnikatelům.

Pomocí rozhovorů s experty České Spořitelny, profesory z univerzit a mladými startupisty získáváme komplexní pohled na podnikáníPodcast popisuje jednotlivé fáze začínajícího podnikání a odpovídá na otázky jako: Je ještě potřebný byznys plán? Jak důležitý je podnikatelský nápad a měl bych o něm mluvit? Jde tak o užitečný zdroj informací pro začínající podnikatele. Kateřina Průchová

CSR komunikace, Česká spořitelna

Spojte se s influencery nebo decision makery

JAK VYUŽÍT PODCASTY PRO B2B SALES

V rámci B2B sales aktivit je často nutné navázat vztahy s influencery nebo decision makery u obchodního partnera. Závisí na tom často zakázky v miliónových obratech. Jednou z neotřelých možností, jak navázat tento vztah a získat důvěru, je pozvat tuto osobu do svého podcastu. Nejen, že se více dozvíte o jeho pozici ve společnosti, ale můžete i velmi šikovně zjistit jeho preference a pohled na pracovní věci, které se vás týkají. Dejte mu najevo, že vás jeho názory upřímně zajímají a chcete je sdílet se svým publiku.

Získejte nové klienty

JAK VYUŽÍVÁ PODCASTY EXPERT / ŠKOLITEL / KOUČ

Podcast Proti Proudu nabízí rozhovory se zajímavými a úspěšnými českými osobnostmi. Mnoho z bývalých hostů se může pochlubit novými klienty, kteří přišli na základě podcastu. Pocítili to třeba expert na FB reklamu David Lorincz, však už také David začal se svým vlastním podcastem.

Podcast mi rozhodně pomáhá být blíže publiku na jiné, osobnější úrovni a díky tomu zvýšit nejen povědomí, ale také obrat. David Lörincz

Specialista na výkonovou reklamu na Facebooku

Vzdělávejte svůj tým

JAK VYUŽÍT PODCASTY PRO INTERNÍ VZDĚLÁVÁNÍ

Podcast může být skvělý způsob, jak efektivně předávat informace svým zaměstnancům. Díky tomu, že je možné si podcast pustit při jízdě autem, v hromadné dopravě nebo při sportu, vyhnete se tak odporu vašich zaměstnanců věnovat vzdělávání čas navíc. Vzdělávací podcast může být také vytvořen zajímavým, poutavým stylem a bývá tak záživnější než psaná skripta.

Design podcastové značky

Podcast na míru se zaručeným dosahem

Vytvořím podcast koncept, který bude plnit vaše cíle. Zajistím i marketingovou podporu: postavím vám plnohodnotný brand na míru a dostanu ho do povědomí vašich cílových posluchačů.

Konkrétně vytvořím:

 1. Průzkum trhu a vytvoření podcastové strategie
 2. Produkce a post-produkce podcastu
 3. Vytvoření podcastu a jeho umístění na relevantní kanály
 4. Doprovodný článek a zveřejnění na webu
 5. Youtube verzi podcastu
 6. Micro content z podcastu pro sociální sítě
JIŽ OD 17 000 KČ MĚSÍČNĚ

Produkce podcastu

Špičková produkce audio podcastu

Zajistíme produkci vašeho podcastu dle vašich potřeb. Máme klienty, pro které děláme vše od A do Z (scénář a příprava, moderátor, nahrávání, postprodukce, umístění na katalogy podcastů, umístění na web, propagace…). Pro jiné klienty zajišťujeme pouze technickou postprodukci. Diky tisíci hodinám stráveným produkcí podcastů máme know-how i zkušenosti vytvořit nejlepší podcast v ČR.

JIŽ OD 5 000 KČ ZA PODCAST

Konzultace

Rozvoj vašeho podcastu

 • Chcete dostat váš podcast na špičku žebříčků?
 • Potřebujete nastavit procesy?
 • Chcete pomoci propojit podcast se Spotify a dalšími kanály?
 • Nevíte, jak na podcastu vydělávat?
 • Mám know-how z předních českých a amerických podcastů a rád vám ho předám formou konzultace.

Poslechněte si, proč jsou podcasty nejlepší formou obsahu

Nezávazná poptávka

6 + 15 =