Snažíš se vybudovat úspěšný online business, ale nevíš si rady? Tak právě tato epizoda je stavěna pro tebe! Inspiruj se od úspěšného podnikatele Jana Beránka, který rok po začátku bakalářského studia založil Usertech.

Honza je “ajťákem” tělem i duší. Již v 16 letech se začal starat o webové stránky. Postupem času se naučil kódovat a poznávat online svět tak, že v době studia prvního ročníku na ČVUT měl větší znalosti, než se zde vůbec vyučovalo. Jeho firma Usertech se také postupně přetvořila z party kamarádů na startupové studio. Tím však příběh Usertechu nekončí, momentálně kromě klientských projektů dělá i kompletní technologický servis startupům a tyto zkušenosti posléze využívá k budování vlastních projektů. Bavíme se o tom jak se to stalo, díky čemu firma roste o 400% ročně a na co zde koukají při přijímacích pohovorech.

Honzovo nepřijetí na “vysněné” 9 – 5 pracovní místo, změna mindsetu a tvrdá dřina patří mezi hlavní důvody, díky kterým firma dokázala expandovat jak na americký, tak i na čínský trh. Chcete vědět jak na to? Poslechněte si právě Honzův příběh a jeho cesty k úspěchu.

Zmíněno v rozhovoru

Usertech

Creative Dock

Zonky.cz

„nejvíce se můžeš naučit od svého nejvíc nespokojeného zákazníka“ Jan Beránek Tweetni citát

The Elders – wiki

Pokud přemýšlíte o koupi elektrického longboardu Boosted Board použijte Honzův link pro slevu 100 dolarů