Jakub ukončil ve 4. ročníku studium práv, aby převzal plnou kontrolu nad svým životem a dělal to, co ho opravdu baví. Vybudoval online byznys foodiesfeed a nyní se věnuje tradingu na burze. Jeho výjimečnnost je v silné vůli a budování zdravých návyků. Po poslechu tohoto rozhovoru zjistíte, že s konzistentním přístupem není dosahování cílů o tom zda vůbec, ale spíše za jak dlouho.

V rozhovoru s Kubou řešíme začátky online podnikání – jaké jsou možnosti vydělávání na internetu a jak přijít na ten správný nápad. Proč proces je často důležitější než cíl. Kuba sdílí i pár svých nápadů na další online příležitosti.

Jeho dlouhodobou vášní je také trading na burze. Dozvíte se kolik kapitálu je potřeba do začátku a jak můžete s tradingem začít i vy. Posledním velkým tématem rozhovoru jsou návyky. Jejich důležitost, tipy jak budovat správné návyky a zbavit se těch škodlivých a mnohem více zajímavých informací.

Poslechěte si rozhovor s Jakubem Kapušňákem

Zmíněno v rozhovoru

Blogy – Leo Babauta, Scott Dinsmore, Tim Ferriss
Jakubův bysnys FoodiesFeed
Aplikace na poznámky Evernote
Server s informacemi o tradingu Financnik.cz
Jakubův blog

Growth Mindset = „A fixed mindset assumes that intelligence, creative ability, and character are all given at birth and don’t change. A growth mindset means believing that talents and abilities can be developed through effort, good teaching, and persistence.“