Doller

Doller

Jirka Doležal a Honza Emler stojí společně za projektem motivačního diáře Doller.

Rozhovor můžete jednoduše poslouchat na vašem telefonu v těchto aplikacíchPoslechněte si v aplikaci

V rozhovoru uslyšíte:

  • „My nechceme dávat lidem motivaci, my jim chceme pomoci, aby si ji našli“
  • Jak na motivaci a jak vzniknul Doller

O epizodě

Pokud nevíte, co si pod slovem Doller představit, jde o kombinaci klasického papírového diáře s některými metodami osobního rozvoje, jako je stanovování si vize, tvoření si týdenních plánů, nebo nejdůležitějších věcí dne. Doller může používat každý dle svého uvážení, někdo ho může mít  jako pěkný klasický diář a někdo zase ocení prostor pro malování, skečnouting nebo pro znázorňování různých vizuálních nápadů.

Celý příběh tohoto diáře je hodně zajímavý. Kluci si ho původně chtěli vyrobit jen pro sebe a pár známých, ale zjistili, že vytisknout to v takhle malém množství by bylo moc nákladné. Proto se rozhodli s nápadem jít na Startovač, vybrat peníze a zároveň si potvrdit, že tenhle nápad má podnikatelský potenciál.

S klukama řešíme, jak ta kampaň na Startovači vlastně dopadla a jak se Dolleru daří dnes. Bavíme se o jejich přístupu k podnikání a partnerství. Ale dost řešíme i celou oblast osobního rozvoje, která je dle nás ohromně důležitá.

Myslím, že v tomhle rozhovoru je určitě pár myšlenek, které zaujmou každého, ať už se o osobní rozvoj zajímá nebo ne. Poslechněte si rozhovor s Jirkou a Honzou.

Zajímavé odkazy a epizody

Partnerem podcastu jste vy. Díky!

Sledujte nás na sociálních sítích

Facebook  Instagram  Youtube 

Využitím těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací.