PRODUKTIVITA, OSOBNÍ ROZVOJ
Doller
Jirka Doležal a Honza Emler stojí společně za projektem motivačního diáře Doller.

Pokud nevíte, co si pod slovem Doller představit, jde o kombinaci klasického papírového diáře s některými metodami osobního rozvoje, jako je stanovování si vize, tvoření si týdenních plánů, nebo nejdůležitějších věcí dne. Doller může používat každý dle svého uvážení, někdo ho může mít  jako pěkný klasický diář a někdo zase ocení prostor pro malování, skečnouting nebo pro znázorňování různých vizuálních nápadů.

Celý příběh tohoto diáře je hodně zajímavý. Kluci si ho původně chtěli vyrobit jen pro sebe a pár známých, ale zjistili, že vytisknout to v takhle malém množství by bylo moc nákladné. Proto se rozhodli s nápadem jít na Startovač, vybrat peníze a zároveň si potvrdit, že tenhle nápad má podnikatelský potenciál.

S klukama řešíme, jak ta kampaň na Startovači vlastně dopadla a jak se Dolleru daří dnes. Bavíme se o jejich přístupu k podnikání a partnerství. Ale dost řešíme i celou oblast osobního rozvoje, která je dle nás ohromně důležitá.

Myslím, že v tomhle rozhovoru je určitě pár myšlenek, které zaujmou každého, ať už se o osobní rozvoj zajímá nebo ne. Poslechněte si rozhovor s Jirkou a Honzou.

„My nechceme dávat lidem motivaci, my jim chceme pomoci, aby si ji našli“

Zmíněno v této epizodě

Motivační diář Doller
Startovač
„Don’t worry, be crappy“ – Guy Kawasaki
„Úspěšný je ten, kdo je šťastný“
Time management
DVTV
TED talks
Knihy zmíněné v této epizodě:
Konec prokrastinace
7 návyků skutečně efektivních lidí
Jak si správně přát
Motivace zvenčí je jako smrad…za pár hodin se vyvětrá
Největší obchodník na světě

Pokud vás zaujal tento rozhovor, budou se vám líbit i tyto

NÁVYKY, OSOBNÍ ROZVOJ, TRADING
Jakub Kapušňák
PODNIKÁNÍ, VIZE
Dita Přikrylová
UMĚNÍ, KOMUNITA
Radek Karko