REKLAMA & PARTNERSTVÍ

Inzerujte v podcastu Proti Proudu

Proč být partnerem Proti Proudu?

S podcastem Proti Proudu se dostanete k obecenstvu proaktivních lidí s podnikatelským duchem a se zájmem investovat čas do osobního rozvoje.

Většina posluchačů poslouchá Proti Proudu opakovaně a má vybudovaný vztah a důvěru v podcast. Poslouchají doporučení Dana Tržila v podcastu a pozitivně na ně reagují.

V čem je specifická reklama v podcastu

Reklamu v podcastu nelze poměřovat s jinými formáty (například Facebook reklamou) v abstraktních číslech jako počet shlédnutí/poslechů. Logicky bude reklama na sociálních sítích mnohem vyšší počet shlédnutí. Je potřeba brát v potaz hloubku interakce. Na Facebooku nebo Instagramu se jako shlédnutí počítá i to, že užival proscrolluje skrze vaši reklamu a v lepším případě ji na 2 sekundy zaregistruje. Oproti tomu reklama v podcastu je dlouhá 1-2 minuty a publikum poslouchá podcast 40-60 minutový podcast.

Jde tak o mnohem hlubší interakci s posluchači a inzerentovi se nabízí mnohem lepší možnost prezentovat i hlubší nebo složitější sdělení. Reklamní sdělení navíc získává kredibilitu podcastu a jeho moderátora. Reklama má vpodstatě formu osobního doporučení influencera, kterému posluchači věnují hodiny své pozornosti.

To dělá z podcastové reklamy velmi účinný formát.

 

Proti Proudu je úspěšný podcast

Evergreen Marketing

Vaše reklama bude působit navždy.

Proti Proudu přitahuje stále nové posluchače. Mnoho z nich poslouchá zpětně i starší epizody, a tak se sledovanost rozhovorů neustále zvyšuje.

Narozdíl od jiných médií nebude váš spot dostupný pouze určitý časový úsek, ale v epizodě Proti Proudu bude navždy. To znamená, že budete neustále oslovovat nové obecenstvo, a to i dlouho poté, co byl poprvé podcast zveřejněn.

Zaručený dosah

Zaručujeme 2500 poslechů každé epizody (často však máme i několikanásobně více)

Několik stovek posluchačů o vás bude číst v pravidelném newsletteru

Na epizodu s vaším reklamním spotem přivedeme další posluchače z vaší cílové skupiny pomocí Facebook reklamy

Budeme vás propagovat na Facebooku Proti Proudu

Zmínky v dalších médiích

Inovativní společnosti hledají nové kanály propagace

Jste v pozici, kdy pro vás televize nebo rádio nedává smysl? Uvědomujete si, že billboardy vám nové zákazníky nepřinesou?

Je načase zkusit kanál, kde lidé reklamu opravdu poslouchají a kde vaši konkurenti nejsou.

Jak inzerce v podcastu probíhá?

Vytvoříme 1-2 minutový klip představující váš produkt nebo službu obecenstvu Proti Proudu.

Narozdíl od klasického rádiového spotu, reklama v Proti Proudu je vždy nenucená a navazuje na probíhající rozhovor. Posluchače tedy neruší ani nespouští klasickou ignoraci reklamy, kterou má většina inteligentního obecenstva vybudovanou.

Každá reklama v Proti Proudu je unikátní. Navazuje k tématu rozhovoru a nezní jako reklama, což zajišťuje lepší vnímání. V Proti Proudu nikdy neuslyšíte 2 stejné reklamní spoty. Dle výzkumá má takováto reklama 3,5x větší účinost než “přednahraný rádiový spot”.

 

Vyberte si model, který vyhoduje vašim potřebám

  1. Brandově – platíte za počet poslechů vaší reklamy
  2. Výkonostně – platíte pouze za konverzi – domluvenou akci, kterou posluchači udělají
  3. Dlouhodobé partnerství – dlouhodobá kampaň v podcastu se zapojením emailingu, sociálních sití a na míru ušité nabídky

Chcete inzerovat v podcastu Proti Proudu?

Zjistíme vaše cíle a vytvoříme perfektní strategii k jejich dosažení.
Od vytvoření unikátní nabídky, správného sdělení, vytvoření poutavého spotu po perfektní zacílení na vaše ideální zákazníky. Nechte to na nás a sledujte výsledky.
Kontaktujte mě na [email protected] nebo +420799512302

Promo kód pro posluchače Proti Proud nám přinesl 61 nových uživatelů.

Vítek Ježek

CEO, Rekola

Reklama v Proti Proudu nám přinesla více objednávek než článek v MF Dnes. Určitě budeme dál spolupracovat.

Radek Hušek

CEO, Sens Food